فال و طالع بینی روزانه/ امروز دوشنبه 15 آذر ماه 1400

اگر نتیجه پاسخ نیت خود را پیدا نکردید باید به غزل بعدی رفته و یکی از بیت های شماره 1 – 3 – 5 غزل دوم که اصطلاحا به آن شاهد فال حافظ می گویند و مطالب غزل قبلی را تایید و تکرار می کنند بخوانید تا به پاسخ نیت خود برسید. طبق سنت ایرانیان از بین دو صفحه ای که باز شده باید صفحه سمت راست را انتخاب کرده و غزل بالای صفحه پاسخ فال می باشد. شما درصدد ایجاد یک رابطه جدید در خانه و بین اعضای خانواده تان هستید از آنجا که ونوس مهربان وارد خانه چهارم روابط شما شده است. در بحران مالی 2008 نیز مردم برای پیشگویی آینده خود به دنبال طالع بین ها بودند. مردم به روشهای مختلفی اقدام به پیشگویی و فال گرفتن می کردند. کسی که می خواهد به دیوان حافظ تفال بزند ابتدا باید در دل نیت و حاجت خود را بیان کند تا بتواند بهترین پاسخ را از فال حافظ بگیرد.

This c onte​nt has been ​done with GSA C on te nt G ener ator ​DEMO.

امروز این فرصت فراهم می شود و حسابی با خودتان خلوت کنید.

برای این کار، یک نفر از بزرگان خانواده یا کسی که بتواند شعر را به خوبی بخواند یا کسی که دیگران معتقدند به اصطلاح خوب فال میگیرد ابتدا نیت میکند، یعنی در دل آرزویی میکند. سایت ما علاوه بر فال گرفتن برای شما، به نقد، بررسی و تفسیر شعر می پردازد. امروز این فرصت فراهم می شود و حسابی با خودتان خلوت کنید. در اولین فرصت ریشه هرگونه ناراحتی را خشک کنید. تلاش ایشان را قدر بنهید و در اولین فرصت به عشقزندگیتان ثابت نمایید که شما نیز هیچ تلاشی را برای ایشان فروگذار نخواهید کرد. که در همه موارد حکایت از نیاز مردم به دانستن آینده و اتفاقات پیش روی خود دارد. جالب است بدانید که مطالعات نشان می دهد که مردم اغلب در پاسخ به استرس و اضطراب، به طالع بینی روی می آورند. فالگیر با توجه به این که چه کارتهایی باز شدهاند، چگونه و درچه محیطی قرار دارند؛ پس از بررسی کارتهای تاروت، سرنوشت او را از روی کارتها میخواند.

کمی بیشتر به فکر پس انداز درآمدتان باشید تا زندگی مادی تان را سر و سامان ببخشید. فقط کافیست کمی جدیت به خرج داده و تحقیق کنید. همسر یا عشقزندگیتان در بستر بیماری افتاده و برای اینکه ثابت کنید در خوشی و ناخوشی کنار او هستید، امروز را به پرستاری و رسیدگی به او اختصاص دهید. در جوامعی که به خدا ایمان ندارند ـ هر چند از نظر علم و دانش روز پیشرفتهای فراوانی کسب کردهاند ـ اعتقاد به اقبال و بخت و خرافات دیگر فراوان دیده میشود بهطوری که گاهی افتادن یک نمک پاش بر زمین آنها را سخت ناراحت میکند و منزل و اتاق و صندلی که شماره آن سیزده باشد، نحس شمرده و وحشت میکنند، و هنوز هم بازار رمّالان و فالگیران در میان آنها گرم است، و مسئلهی موهوم بخت و طالعبینی در میان آنها مشتری فراوان دارد، ولی قرآن مجید میفرماید: «فال بد شما نزد خداست (و همهی مقدّرات به قدرت او تعیین میگردد) بلکه شما گروهى فریبخورده هستید». حتی اگر به کسی علاقمند هستید و او را زیر نظر دارید ، اما باید بگویم که او گرفتار تر از این است که بخواهد برای عشق شما سرش را خلوت کند و با شما باشد ، حتی اگر عشق شما یک عشق واقعی باشد.

حافظ شیرازی آشنایی داریم.

نزدیکترین ترجمه برای فال حافظ به انگلیسی “Hafiz omen” است. نیت مهم ترین بخش فال حافظ است، نیت باید بدون ابهام باشد. همه ما ایرانیان بدون شک از دوران کودکی با فال حافظ شیرازی آشنایی داریم. چرا ما آینده بینی و فال را دوست داریم؟ گرفتن انواع فال و طالع بینی یکی از سرگرمی های مفرح حوزه اینترنت است و کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده است. دلیل عمده دیگری که مردم را به سمت طالع بینی سوق می دهد عدم اطمینان است. با سرنوشت خودتان نجنگید آنچه سرنوشت برایتان رقم زده همان اتفاق می افتد. مراسم فال گیری یا تفال به دیوان حافظ، از دیرباز آداب و رسوم مخصوص خود را داشته و توصیه می شود قبل از گرفتن فال حافظ، مقدمات آن را فراهم کرده و با آرامش و خلوص نیت به فال گیری اقدام کنید. این چارچوب، با پیشبینی های خود، به انسانها کمک می کند تا به یقینی در مورد چیزی که آرزویش را دارند، برسند. در این میان بخصوص کارتهایی موسوم به کارت تاروت که تصاویر و نقشهای رنگی عجیب و غریب دارند، از قدیم توجه طالبان رازها را به خود جلب کردهاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *