فال روزانه ۱۷/ ۰۹/ ۱۴۰۰

باوری ندارم به فال… با انجام کارهای خلاقانه به آرامش برسید. 2. هرچیزی که با آن فال بگیرند. در نتیجه اصلا به صلاح نیست که این رویکرد را ادامه دهید و امروز فکری به حال این شرایط بردارید و با خودباوری و اعتمادبهنفس، دستاوردهای بیشتری را از آن خود کنید. پدر یا یکی از بزرگان فامیل به شما درخصوص انجام کارهای تان در محل کار پند و اندرز داده، امروز زمان خوبی است که به این نصیحت گوش کنید و متوجه شوید که حق با ایشان بوده است. امروز فردی در محل کار یا همسایهها نقشه شومی برای شما کشیده و میخواهد آبرو و اعتبارتان را زیر سوال ببرد، اجازه چنین کاری را به این فرد ندهید و به ایشان ثابت کنید که آبرویتان را از سر راه گیر نیاوردهاید. مهمانی ترتیب دادهاید و دوست و آشنا را دعوت کردهاید، پذیرایی از مهمانها ممکن است خستگی شما را به دنبال داشته باشد، اما اجازه ندهید خستگی به شما غلبه کند و هر کاری که از دستتان بر میآید را برای خوشی و رضایت مهمانها انجام دهید. شاید همیشه در میان انسانها و اقوام مختلف، فال نیک و بد رواج داشته است، امورى را به «فال نیک» مى گرفتند و دلیل بر پیروزى و پیشرفت کار مى دانستند، و امورى را به «فال بد» مى گرفتند و دلیل بر شکست و ناکامى و عدم پیروزى مى پنداشتند، در حالى که هیچگونه رابطه منطقى در میان پیروزى و شکست با اینگونه امور وجود نداشت، و مخصوصاً در قسمت فال بد، غالباً جنبه خرافى و نامعقول داشته و دارد.

​Data has be en gener​ated with GSA  Con tent G en er​ator Dem᠎ov​er​sion​!

تون خیلی واقعی ممنون …

سایت ما علاوه بر فال گرفتن برای شما، به نقد، بررسی و تفسیر شعر می پردازد. فال گذشته و حال تا حدود زیادی درست است ولی راجع به آینده که می خواهیم بدانیم چیزی نمی گوید. اینکه چگونه رابطهای برقرار میشود، قابل پیشبینی نیست؛ ولی اگر آقای رئیسی بخواهند در دولت آینده از همه نیروها بدون توجه به جناح و گرایششان استفاده کنند و در انتخاب نیروها به معیارهای متعارفی همچون تخصص، توانایی، صداقت و پاکدستی و نظایر آن فارغ از دیدگاه سیاسی متکی باشند، در آن صورت باید از این رویکرد استقبال و آن را ترویج کرد. سممنون در منم حقیقت افتاد جیگر? اقا منم اعتقاد دارم دمتون. شماها به فال اعتقاد دارین هنوز؟ واقعا راست در اومد منکه حقیقتا به فال اعتقاد نداشتم اما این نظرمو جلب کرد .دست خوش ایولا! ولی در کل عالی فوق العاده واقعیه واقعی? فالتون خیلی واقعی ممنون … خیلی خوبه ممنونم ? اکثرا عاللللی خیلی فال هاتون جالب و به واقعیت نزدیک ! سلام.به نظرم فال فتوکده از همه فال های دیگه واقعیت تر… شاید فال برای شما معنی نداشته باشه و بهش نرسید ولی ممکنه برای یه آدم دیگه که هم ماهی شماست حقیقت داشته باشه..

لذا دیگر نگران فال حافظ با معنی نباشید. همچنین، اگر با مشکلی در زندگی دست و پنجه نرم میکنید اما خودتان چاره را میدانید، راجع به آن برای گرفتن فال حافظ نیت نکنید. در این میان بخصوص کارتهایی موسوم به کارت تاروت که تصاویر و نقشهای رنگی عجیب و غریب دارند، از قدیم توجه طالبان رازها را به خود جلب کردهاست. تنها پس از نیت است که می توانید اقدام به گرفتن فال بکنید. انسانی سلطه جو هستید و می خواهید تمام افراد خانواده طبق نظر شما رفتار کنند، زمان آن فرا رسیده که این رفتار را کنار بگذارید و با اهل منزل صمیمی تر شوید. فارغ از اینکه میزان و نحوه حضور آنها در قدرت در دهه ۹۰ با آنچه در دوران اصلاحات طی شد متفاوت بوده است؛ آیا آنها همان اشتباهات را طی سال های اخیر هم تکرار کردند،چرا؟ من از طریق همین فال به جانه خودم موچه نامزدومو گرفتم.خدا رو شکر اگه اذدواج میکردم,واااااای.من میخوندم ابن فالو گفنم یکبار امتحان کنم,که راست در اومد.طرفم دی ماهی بود.مرسی از همتون. کافی است یکبار امتحان کنید.

Art᠎ic​le was created  by G​SA  Content Gener ator D᠎em​ov᠎ersion.

می کنند که بنظر من اینکار درستی نیست.

روزنامه ایران یکشنبه ۲۰ تیر در گفت وگو با هادی خامنه ای دبیر کل مجمع نیروهای خط امام به آسیب شناسی عملکرد احزاب، پرداخت و نوشت: آسیب شناسی اصلاحات حالا جای خودش را به آسیب شناسی اصلاحطلبان داده است. مدتی است که کار و زندگی مجالی برای اینکه به خودتان برسید به شما نداده، امروز اوقات فراغتی پیدا خواهید کرد تا حسابی با خودتان خلوت کنید. واقعا ندانید باید چکار کنید و ساعت ها فکر کرده اید اما نمیدانید چکار کنید، اما اگر کلید خانه شما گم شده و حاضر نیستید 5 دقیقه برای پیدا کردن آن وقت بگذارید، لطفا بخاطر این موارد فال حافظ نگیرید 🙂 هرچند که این یک شوخی ریز و تلخ بود اما متاسفانه عده زیادی برای مسائل جزئی که به راحتی با منطق یا پرسش حل میشوند اقدام به گرفتن استخاره یا فال حافظ می کنند که بنظر من اینکار درستی نیست. به زودی اوضاع زندگی تان رو به راه خواهد شد و شما به سربلندی و مقامات بالا دست پیدا خواهید کرد و شادی و آرامش را در زندگی تان به وجود خواهید آورد. اصلا چیزی به اسم فال وجود نداره? نه اصلا خوب نبود ? تا امروز که چند روز گذشته نه کبودی دور چشمم برطرف شده و نه هنوز می توانم درست راه بروم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *