فال امروز چهارشنبه 17 آذر 1400

فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین اردیبهشت ماه می گوید : با مشكلات عاطفی روبرو میشوی. امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است : به میزان ویتامین و كالری روزانهات توجه كن تا دچار عارضهای نشوی. امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است : اگر احساس خستگی میكنی و نمیخواهی به پزشك مراجعه كنی میتوانی با بازی رنگها روحیهات را عوض كنی، شاید تغییر رنگ لباسهایت موثر باشد. به هر قیمتی که شده روز را با صلح و صفا در کنار اهل منزل به پایان برسانید. روز خوبی در پیش شما است، به شرط اینکه گوش تان تنها بدهکار حرف های خوب و گفته های مثبت باشد و به منفی بافی محل ندهید. اما تلاش بیخودی نکنید ، به جای اینکه طرف مقابل را مجبور کنید که به شما نزدیک شود اجازه دهید خودش با میل و رغبت به طرف شما بیاید. فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین خرداد ماه می گوید : عشق و دوست داشتن باید در اعماق وجود آدمی جای گیرد. به جای اینکه به شایعات و حرفهای مردم گوش کنید، راه خودتان را بروید و گوشتان به شایعات و حرفهای بیاساس بدهکار نباشد. Th᠎is art​icle h​as been done ᠎with the he᠎lp ​of G᠎SA C​onte nt Gen erator᠎ D᠎emov​ersi​on.

با این كار روحیه تو هم عوض میشود و خوشحال خواهی شد.

در خصوص توصیه های اجتماعی امروز نوشته شده است : ارتباط با دوستانت را بیشتر كن. در خصوص توصیه های اجتماعی امروز نوشته شده است : اخبار خوشحال كننده و دیدارهای سودمندی در انتظار توست. با این كار روحیه تو هم عوض میشود و خوشحال خواهی شد. در خصوص توصیه های اجتماعی امروز نوشته شده است : به زودی خبر خوشحال كنندهای میرسد كه در زندگی تو اثر مهمی خواهد گذاشت. انتظار میرود كه اگر به تو كمك كنند، زندگی تو از این رو به آن رو شود. پس از یك دوره سختی و شكست، دوباره شانس به تو روی میآورد و باید سپاسگزار آن بود. فال روزانه ایران حافظ در خصوص روابط عاطفی و احساسی برای متولدین تیر ماه می گوید : این عشق بر عقل و دین تو خیمه زده و تو را كاملا تحت تاثیر قرار داده است. مدتی است که به خودتان قول داده اید هر روز ورزش کنید اما امروز و فردا می کنید و امروز زمان خوبی است که به وعده تان وفا کنید و با ثبت نام در یک دوره ورزشی، سلامت جسم و روح تان را تضمین کنید. به راحتی میتوان دلی را شكست و با یك توهین روحی را آزرد اما همان دل و روح را نمیتوان با هزار كوشش بدست آورد.

اگر باهوش باشی مقداری پول به سوی تو حرکت خواهد كرد.

گرچه این خبر، همان چیزی نیست كه تو انتظارش را داشتی و برای آن لحظهشماری میكردی، اما در مجموع دل تو را راضی خواهد كرد و نوید خوبی است. سعی كن كسی را دوست داشته باشی كه او هم جایی در دل خود برای تو ذخیره كرده باشد. پس تو نباید انتظار داشته باشی كه بدون زحمت و دردسر به سود برسی. رنگ قرمز انرژی خاصی به تو میدهد البته در بعضی افراد موجب زودرنجی و تحریكپذیری زیاد میشود! این در حالی است که طالع بینی به برخی از افراد احساس تعلق می دهد. باید بر اعصابت مسلط باشی تا بتوانی به راحتی از این بحران كوتاهمدت عبور كنی. امروز درباره سلامتی متولدین این ماه گفته شده است : باید به اندازه كافی وقت برای استراحت و لذت بردن از زندگی داشته باشی. اگر باهوش باشی مقداری پول به سوی تو حرکت خواهد كرد. هر از چند گاه با یک ابتکار تازه باید دست به عمل جدیدی بزنی که زندگی تو را تغییر دهد. روز خوبی را برای افزایش درآمد در پیش دارید به شرط اینکه به فکر شکار لحظههای پرمنفعت باشید. البته توجه داشته باشید که بسته به نوع دیوانی که از آن استفاده میکنید، ممکن است بیت اول غزل موردنظر در صفحه قبل باشد.

مرحله بعد، یعنی خواندن فاتحه، تنها در صورتی که اعتقادات مذهبی داشته باشید شامل حالتان میشود. مشهور است که در خانه هر ایرانی یک دیوان حافظ یافت میشود. به یک میهمانی یا جلسه اداری دعوت می شوید، گرچه از شما انتقاد خواهد شد اما نهایتا شما برنده میدان هستید. بخت با شما یار است و روزی همراه با شادی و نشاط انتظار شما را میکشد، این شرایط را مغتنم بدانید و با تفریح و خنده، نگرانهایتان را فراموش کنید. روش زندگیت را عوض كن تا از این حالت تنش و التهاب خارج شوی. این كاری دشوار و سخت خواهد بود اما بهتر از آن است كه همین راه غلط را تا آخر رفته و خود یا دیگران را نابود سازی. باید از خطایی که مرتکب شدی عذرخواهی کرده و آن را جبران کنی. در این میان بخصوص کارتهایی موسوم به کارت تاروت که تصاویر و نقشهای رنگی عجیب و غریب دارند، از قدیم توجه طالبان رازها را به خود جلب کردهاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *