فال ابجد چهارشنبه 17 آذر 1400؛ ازدواج در پیش رو دارید! – وقت صبح

فال حافظ، فالی به بلندی تاریخ ایرانیان است. اگر احساس خستگی میکنی و نمیخواهی به پزشک مراجعه کنی میتوانی با بازی رنگها روحیهات را عوض کنی، شاید تغییر رنگ لباسهایت موثر باشد. شما امروز آنقدر ساکت و آرام شده اید که اصلا حضورتان در جمع احساس نمی شود و همین ممکن است باعث شود تلاش هایی که در راه رسیدن گروه به اهدافش می کنید نادیده گرفته شوند. می توانید موقعیتی را به فرصتی طلایی تبدیل کنید. حساب آنچه را که به دیگران می دهید و آنچه را که از آن ها دریافت می کنید با دقت داشته باشید. بهتر است به جای انتظار کشیدن به فکر برنامههای فردیت باشی. امروز مخفی نگه داشتن احساساتتان از شخصی که دوست دارید کار دشواری خواهد بود، اگر مصمم به انجام این کار هستید بهتر است کمی بیشتر احتیاط کنید. بخش مهمی از زندگی تو در مسائل عاطفی خلاصه شده است پس بیشتر به آن اهمیت بده. آگاهی از سرنوشت و آینده ی بسیار پیچیده و مبهم و توجه به دانستن آینده کارها از خصوصیات و ویژگیهای روانی و روحی هر بشری بوده و از جمله خواسته های همیشگی او می باشد. شما می خواهید احساساتتان بر پایه واقعیات شکل بگیرند، این روزها بیشتر از هر زمان دیگری جریانات احساسی تان گیجتان کرده، نگران نباشید هرچه بر میزان اطلاعاتتان افزوده شود احساساتتان نیز تغییر می کند.

مراقب سلامتی خود باش.

انسان خویشتنداری هستید و مشکلات را همیشه در دل خودتان نگه میدارید، گفتن این مشکلات به اعضای خانواده هیچ اشکالی ندارد و مطمئن باشید اگر اهل منزل در جریان مشکلات شما باشند، شما را بیشتر درک خواهند کرد. امروز زمان آن فرا رسیده که دستی به سروروی تان بکشید و حسابی خوش تیپ کنید. به جادوی گذر زمان اعتماد کنید. شما به دنبال این هستید که امروز در خانه کمی خودتان را سرگرم کنید. شما می توانید خیلی زود به هدف و خواسته های قلبی تان دست پیدا کنید و شادی و خوشبختی را در خود به وجود بیاورید. حواستان به سلامتی تان باشد. مراقب سلامتی خود باش. انسان سخاوتمندی هستید و دستی گشاده دارید، مواظب سوء استفاده اطرافیان از این اخلاق خود باشید. انسان سخت کوش و پرتلاشی هستید و استراحت برای شما معنی ندارد، فراموش نکنید که بدن شما نیاز به استراحت دارد و اگر با همین شدت کار کنید، در آینده سلامتی تان به خطر خواهد افتاد.

شما خیلی دوست دارید به رابطه ای که که اکنون با کسی دارید ، شدت ببخشید ولی اگر این اتفاق نیفتاد بدتان نمی آید یک رابطه جدید با فرد دیگری آغاز کنید که فراتر از یک رابطه سطحی باشد. خوشبختانه ، آرزوهای شما تحقق می یابد ، دلیل آن هم این است که در این کار اراده ای آهنینی دارید که منجر به ایجاد یک رابطه جدید می شود که هر دو طرف از آن سود می برند. شما می توانید خیلی زود به موفقیتها و سربلندی ها دست پیدا کنید و شادی و خوشبختی را در زندگی تان به وجود بیاورید. رژیم غذایی مناسب داشته و از ورزش غافل نشوید، وگرنه سر و کارتان به پزشک خواهد افتاد. با یکی از دوستان بر سر موضوعی جر و بحث کرده اید که بهتر است شما پیش قدم شده و مسئله را خاتمه دهید. مدتی است که نقشه انجام کار مهمی را در سر دارید، امروز زمان خوبی برای اجرای این نقشه است. البته گاهی اشعار واضح است و نشانه خوبی دارد.

دوستی و رفاقت مهمترین سرمایه معنوی تو در این روزگار است. امروز با مشکلی روبرو می شوید، اما غم به دل تان راه ندهید چرا که دوستی از راه می رسد و شما را از این مشکل نجات خواهد داد. بعضیها به موقعیت تو در امور اقتصادی یا محیط کاریت غبطه میخورند پس قدر این زمان را بدان و با خرجتراشی بیفکر اوضاع را خراب نکن. برای رسیدن به موقعیت مالی بهتر باید تلاش زیادی بکنی. شما تصویر کاملا واضح و روشنی از خواسته هایتان دارید، بهتر است در حال حاضر آرزوهایتان را به زبان نیاورید. تعبیر : بهتر است در زندگی تان برنامهریزی داشته باشید تا بتوانید به خوبی به تمام کارهای تان رسیدگی کنید و شادی و خوشبختی را در خود به وجود بیاورید و در مسیر آرامش و آسایش قدم گذاری کنید. از زمان های قدیم تا به امروز، پیشگویی آینده در میان ملل مختلف رواج داشته است. سعی کنید انرژی های منفی را از خود دور کنید تا بتوانید به خوشبختی و نشاط دست پیدا کنید و شادی و آرامش را در زندگی خود به وجود بیاورید. ᠎Po᠎st has been g᠎enerat​ed with t he he​lp of G​SA Content Gen er᠎ator DE​MO.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *