انواع فال آینده بینی و طالع بینی روزانه جدید ۱۴۰۰

شاهد فال در واقع فال حافظ با تفسیر آن را دوباره تایید و تکرار میکند، تا بتوانید منظور حضرت حافظ را کاملا متوجه شوید. بهنظرم آنچه در آن انتخابات، اثرگذاری داشت، اولاً تصمیمات افرادی خاص بود که به جبهه منتقل میشد. در این مورد شاهد آن بودیم که نهاد مشورتی اصلاحطلبان به بازتعریف و بازسازی خود اقدام کرد؛ زمانی شورای سیاستگذاری اصلاحطلبان شد، سپس نهاد اجماع ساز شد و در نهایت در انتخابات اخیر بهعنوان جبهه اصلاحطلبان ایران به وزارت کشور معرفی شد. سپس آنها مضمون این کلمات (مثبت یا منفی بودن آنها) را میسنجند و نتیجه فال حافظ را درک میکنند. یکی از دلایل اساسی که سبب شد اصلاحطلبان نتوانند از آسیب شناسی عملکرد خود و تحلیل شکستهای گذشته بهره بگیرند، پایبند نبودن آنها به قواعد دموکراسی در میان خودشان بود. به یک میهمانی یا جلسه اداری دعوت می شوید، گرچه از شما انتقاد خواهد شد اما نهایتا شما برنده میدان هستید.

این یعنی گرفتن فال حافظ به این معنا نیست که ما می خواهیم خود شخص حافظ شیرازی به ما کمک کند بلکه از این شخص بخاطر پاکی و صلاحیتی که دارد می خواهیم که پل ارتباطی بین ما و خداوند باشد، همانطور که خیلی اوقات از ائمه یاری مطلبیم یا آن ها را صدا میزنیم، منظور ما این است که پلی باشند میان ما و خدا، منظور این نیست که خدا صدای ما را نمی شوند، لطفا این موضوعات را باهم قاطی نکنید. منابع دینی درباره مراحل توبه تصریح دارند که اولین شرط قبول توبه اعتراف بنده به گناه و اشتباه نزد خداوند متعال است. کمتر از یک ماه دیگر آقای رئیسی رسماً دولت خودشان را تشکیل میدهند و این در حالی است که گفتهاند وامدار جریانی نیستند و در بهکار گرفتن نیروها شایسته سالاری را مد نظر دارند. قبل از تشکیل آن نهادها هم در انتخابات گاهی شکست میخوردیم و گاهی پیروز میشدیم. تعصبی نداریم. فارغ از میزان مشارکت مردم در انتخابات و نقدهایی که به دلایل متعدد کاهش مشارکت وارد است، ما باید ایشان را منتخب مردم بدانیم و به انتخاب مردم احترام بگذاریم. تشخیص این مسائل و راهکار داشتن برای آنها در یک دولت با به کار گرفتن افراد خردمند، قابل تحقق است و ما امیدواریم این دولت بتواند از عهده تحقق وعدهها برآید. Artic᠎le was g enerated  wi th the help ᠎of GSA Con tent Gen​erator​ Dem ov᠎er᠎sion!

با انجام کارهای خلاقانه به آرامش برسید.

بههمین دلیل است که بخشی از مردم هنوز آنها را باور و قبول نمیکنند. آنها حتی گاهی سعی کردند خطای گذشته را جبران کنند؛ اما حاضر نشدند به اشتباه خود اعتراف کنند و رسماً نگفتند اشتباه کردیم. حتی اگر ترجیح دهید که یک سری از کارهای شخصی تان را انجام بدهید ، باز هم در کنار آنها مجبورید که به کارهای دیگری هم بپردازید. با انجام کارهای خلاقانه به آرامش برسید. تعبیر : به زودی تمام غم و اندوه زندگیتان از بین خواهد رفت و شما به آرامش و آسایش دست پیدا خواهید کرد. افراد مختلف با خواندن فال حافظ به نوعی احساس راحتی و آرامش می کنند و تسکین می یابند. دیوان حافظ در خانه اکثر مردم ایران یافت می شود، بسیاری غزلیات حافظ را حفظ می کنند یا در سخنان روزمره و ضرب المثل ها استفاده می کنند. از هم اکنون خودتان را آماده این تغییر کنید. کشمکشی میان شما و یکی از بزرگان فامیل رخ داده و حسابی از دست شما دلخور شده است، لجاجت را کنار بگذارید و خودتان را از محبت ریشسفیدان فامیل محروم نکنید. یکی از دوستان یا اعضای فامیل دخالتهای بیجایی میان شما و همسر یا عشقزندگیتان دارد و این رفتار میان شما فاصله انداخته است.

قبل از اینکه ادامه این وضعیت تاثیر منفی در رابطه شما بگذارد، پای صحبت عشقزندگیتان بنشینید و سنگصبور قابل اطمینانی برای حرفهای ناگفته ایشان باشید. حتی برای لحظهای از کار و تلاش دست نکشید و مطمئن باشید زحمتهایی که امروز میکشید در آینده به بار خواهد نشست. کسانی هم که طرف مشورت قرار گرفتهاند و حتی آنها که مخاطب چنین تماسهایی نبودهاند باید بههمین صفت، نظرات خود را در اختیار بگذارند و از این کار استقبال کنند. تا اینکه پس از گذشت زمان غالباً در تشاؤم بهکار رفت و مترادف آن شد؛ یعنی تنها در مورد چیزهایی بهکار برده شد که انسانها آنها را اسباب بدی میپنداشتند. افراد باسابقه، مبرز، کم اشتباه و بدون نقطه ضعف در دانشگاهها و دستگاههای دولتی زیادند و شناسایی آنها هم کار مشکلی نیست. اگر اعتراف به اشتباه نکنید یعنی میخواهید آن اشتباه و خطا را در فرصت دیگری تکرار کنید. اجماع آن زمان بود که چیزی بهنام شورای هماهنگی احزاب اصلاحطلب فعالیت میکرد، البته در آن شورا هم نظر بعضیها غالب بود؛ ولی بقیه حرفی نداشتند، میگفتند چون با روشهای دموکراتیک است، عیبی ندارد. اینکه چگونه رابطهای برقرار میشود، قابل پیشبینی نیست؛ ولی اگر آقای رئیسی بخواهند در دولت آینده از همه نیروها بدون توجه به جناح و گرایششان استفاده کنند و در انتخاب نیروها به معیارهای متعارفی همچون تخصص، توانایی، صداقت و پاکدستی و نظایر آن فارغ از دیدگاه سیاسی متکی باشند، در آن صورت باید از این رویکرد استقبال و آن را ترویج کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *